TEEHOOLDUSE KEVADTÖÖD ALGASID SEL AASTAL JUBA VEEBRUARIS!

 

Kas esimesed kevadekuulutajad on teehoolde masinad tänavaid harjamas?!

Kui eelmisel aastal lasi kevad meid pikalt oodata ning teehooldustöödega sai alustada alles märtsikuu lõpus, siis käesoleval aastal võimaldas ilmaprognoos tänavate harjamisega algust teha juba veebruari viimasel nädalal.

Tänaseks on jõutud sellel talvel libedusetõrjeks teedele puistatud ja koguseliselt kahe eelmise talve peale kokku kulunud graniitsõelmeid kokku harjatud pea enamiku kergliiklus- ja kõnniteedelt. Nüüd on mugav minna jalutama ja kevadet nautima – teravad graniitsõelmed ei kahjusta jalgratta ja vankri rehve ning meie neljajalgsed pereliikmed ei tee oma käpakestele liiga.

Käesoleva talve jooksul sõiduteede teekatetesse tekkinud auke ja pragusid on juba lapitud ca 3t jagu asfaltiseguga. Kui nn külmaasfaltiga on võimalik teede parandusi teha sisuliselt aastaringselt, siis spetsiaalse tehnikaga suuremate löökaukude täitmist killustiku ja pigiseguga saab alustada alles kuivemate ja soemate ilmade saabudes. Kõigi muude traditsiooniliste teede ja tänavate kevadhooldustöödega alustatakse samuti vastavalt ilmaoludele ning tööde teostamise järjekorrale.

Popup