Haldus

Professionaalne kinnisvarahaldus- ja hooldusteenuse pakkuja.

 
Pakume professionaalset kinnisvara halduse ja hoolduse teenust.
 
Meie töö tugevateks külgedeks on tegevuste funktsionaalsus, hea hinna ja kvaliteedi suhe ning kliendi erinevate soovidega arvestamine.
 
Meie eesmärk on pakkuda kinnisvarahaldusteenust nii Harku vallas kui naabervaldades. Ühtlasi oleme mitmeid kordi äramärgitud Äripäeva edukate kinnisvarahooldajate topis: Äripäeva TOP ettevõte 2019 Äripäeva TOP ettevõte 2020
 

 

Haldame Harku vallas olevaid lasteaedasid, koole, korterelamuid ja ärihooneid ning oleme suurim haldusteenuseid pakkuv ettevõte Harku vallas. Meie hallata on üle 50 000 m2 erinevaid halduspindasid.

Strantum Haldus hooldab ca 360 km Harku valla teid ja mitmeid parklaid. Teostame haljasalade niitmist, trimmerdamist, lehe- ja lumekoristust ca 800 000 ruutmeetril üle valla.

Olles Kinnisvarahaldurite Ühingu liige, lähtume oma töös Eesti kinnisvara standardist ning meie meeskonnas on atesteeritud kinnisvarahaldurid ja tehnohoolduse spetsialistid.

Küsimuste ja huvi korral võtke palun ühendust meie e-postiaadressil haldus@strantum.ee või helistage telefonil +372 602 6483

Tutvuge ka teiste meiepoolt pakutavate teenustega.

Popup