OÜ STRANTUM

Reg. kood 10731164
KMKR EE 100680472 

Kooli 2A, Tabasalu
Harku vald, Harju maakond

Üldtelefon: +372 602 6480
e-post: strantum@strantum.ee

Avariitelefon: +372 600 7800

Klientide vastuvõtt:
E 14.00 – 18.00
N 09.00 – 12.00
Muul ajal kokkuleppel

Oleme avatud:
E-N 9.00 – 17.00
R 9.00 – 15.00

Töötajate kontaktid

Nimi Ametinimetus Telefon e-postiaadress
Airi Sooman-Saviir Bürooassistent +372 602 6480 strantum@strantum.ee
JUHTKOND
Meelis Härms  Juhataja +372 602 6480 strantum@strantum.ee
Valdo Liiv Arendusprojektide juht +372 602 6490 valdo@strantum.ee
Sigrid Nieländer Teabejuht +372 602 6480 sigrid@strantum.ee
HALDUSOSAKOND
Aaro Schmalz  Haldusosakonna juhataja +372 602 6483 haldus@strantum.ee
Riina Bachmann Haldur +372 602 6486 haldur@strantum.ee
SPORDIOSAKOND
tabasalusport.ee Administraatorid +372 603 2166 info@tabasalusport.ee
VEEOSAKOND
Vaido Valing Veeosakonna juhataja +372 602 6485 vesi@strantum.ee
Indrek Oja Kliendihaldur (lepingute sõlmimine) +372 602 6497 indrek@strantum.ee
Toomas Tutt Omanikujärelevalve spetsialist   toomas@strantum.ee
Ando Liiv Tehnilise teenistuse juht +372 5047564 ando@strantum.ee
Erko Valdt Meister (santehnilised teenustööd, kinnistutorustike ehituse järelevalve) +372 602 6489 erko@strantum.ee
SOOJUSOSAKOND
  Soojusosakonna info +372 602 6480 soojus@strantum.ee
RAAMATUPIDAMINE
Ireen Sepamaa Finantsjuht +372 602 6480 ireen@strantum.ee
Merje Vill Raamatupidaja +372 602 6480 merje@strantum.ee
Popup